Sportovní gymnastika Poděbrady

Vánoční gymnastická exhibice

15.12.2009, Autor : Míra Zmeškal
nová tvář tradice

Srdečně Vás všechny zveme na již tradiční, svátečně-vánoční závod. Bude se konat tento pátek (18.12.2009) od 17.30 ve velkém sále poděbradské sokolovny. Tento večer navážeme na soutěž "Velká cena akrobacie" z minulých let, ale letos předvedeme sestavy rovnou na několika nářadích, ve skupinách o různém počtu zúčastněných a zároveň bez jakýchkoliv omezujících pravidel. Porotou bude každý, kdo přijde. Letos se navíc soutěží i v další disciplíně, v disciplíně "obložený talíř", jejíž pravidla nejsou opět ničím omezena, snad jen tím, aby na soutěžním talíři bylo jídlo (cukroví, chlebíčky, zelenina, oříšky, kuřátko, holoubátko, selátko...zkrátka cokoliv!). Je to opět soutěžní disciplína, o které budete rozhodovat Vy všichni a jejíž vítěz bude oceněn! Nakonec bude nějaká ta soutěž a všechno na talířích se sní. Co vy na to? :) Stačí jen přijít, těšíme se na Vás!

FOTO


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz