Sportovní gymnastika Poděbrady

Pridavam pokracovani o Martinovi

06.09.2009, Autor :
Kdyz jsem dnes dorazil do Nymburske nemocnice...
Kdyz jsem dnes dorazil do Nymburske nemocnice, tam jsem nemohl Martina najit a tak mi museli pomahat sestricky.. Martin lezel na chirurgii s krunyrem na krku a vypadal docela blede. Ale jakmile sem mu rek par zajimavejch historem tak hned pookral a zacal se smat.. A jist tribitku.... Dostal VIP pokojicek s televizi a zachodem. Ted uz je Martin spokojeny ze se tu o nej vsichni staraji.. Za chvili k nemu pride neurolog a bude mu kontrolovat cit v koncetinach. Martinovi se dari dobre a zitra by ho meli pustit domu.. Snad.. Martin vas vsechny pozdravuje a vzkazuje vsem: ,,Porazim vas na koni!!"..  Nyni je uz Martin zcela (teda skoro, porad ma nejake omezeni) zdrav. A nastesti nema zadne nasledky. --jeste aby jo :-D to by pak nebylo zabavny...

XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz