Sportovní gymnastika Poděbrady

1. prázdninové zranění

17.08.2009, Autor :
A je to tu. Máme tu 1. zranění při prázdninových trénincích.
Tak a mame tu 1. zraneni za nase prazdninove treninky... 17.8.09 v 18:30 se Martin pokousel skocit zaver z kruhu. Melo to byt jeho 1. dvojne salto s dvojnym obratem - dost tezky tvar. Bohuzel se nespravne rozbalil a nedotocil salto. Padal ale do nasi molitanove jamy po hlave, ktera nastesti jeho pad dostatecne zbrzdila. Po padu si stezoval na bolest za krkem. Pomalu jsme ho vytahli z jamy a zavolali zachranou sluzbu na telefonim cisle 155. Prijeli po par minutach. Martin je ted v odborne peci. Az budu vedet vice, tak napisu - nejspis za nim zitra zajedu. No, gymnastika je tezky sport a takoveto vypadky se obcas stavaji. Prejeme Martinovi brzke uzdraveni.

XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz