Sportovní gymnastika Poděbrady

Prázdninové tréninky

09.08.2009, Autor :
A jsou tu prázdninové tréninky - jinýmy slovy: pořádny záhul
Zaciname cvicit Tak a je to tu :-) . V pátek 7.8.09 jsme (teda jen par z nás) postavili celou tělocvičnu. Teda nářadí, no a tak nám  začínají prázdninové tréninky. Dnes, tj. 9.8.2009 k nám do Poděbrad přijelo na soustředění oddíl gymnastek z Kladna. A tak, jako každy rok, nás trenér zavelel, a my budem chodit na tréninky 6x týdně místo obvyklych 4 tréninků. No ale já si myslím ze se všichni cvicenci na tyto tréninky těší. Asi proto ze závodní období bude až za dlouho a my se o těchto trénincích můžeme plně soustředit na nové prvky, vylepšovat ty staré a hlavně si pri tom užít spoustu zábavy.  V tomto režimu pojedeme až do zacatku nového skolniho roku, pak přeskočíme zpět na normální tréninkový režim. Naše tělocvična dostala nový strop - nové zatepleni, děla to divy. Je tam teď takova ozvěna, ze se už na par metru neslysime :-P . Ale na to si budem muset zvyknout, protože jsme už stary strop zlikvidovali (já a Mikoláš) a odvezli. Ale snad to vše výde. Tak zatím ahoj :-P P.S.: sry za háčky a carky, ale ang klavesnice a nechci to opravovat.. Martin

XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz