Sportovní gymnastika Poděbrady

II. liga 1. kolo - článek a video

06.06.2009, Autor :
Pár onformací o závodech II. ligy a sestřih videa.

30. 5. 2009 proběhly v Brně závody v kategoriích: II. liga, I. liga a extraliga. Mužský oddíl sportovní gymnastiky Poděbrady sestavil tým (Karel Smejkal, Martin Křena, Mikoláš Prokůpek a Martin Szabó), který se ukázal již podruhé v ligové soutěži. Další člen našeho oddílu (Miroslav Zmeškal) závodil za extraligový tým Vršovic. Extraliga se jde jen na jedno kolo a tým Vršovic bohužel skončil poslední. Ale poděbradský tým nakonec vyhrál (měli jsme jen jednoho soupeře). Na závěr přidávám video.


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz