Sportovní gymnastika Poděbrady

Krajské přebory v gymnastice - jaro 2009

23.05.2009, Autor :
Krátký článek a fotogalerie o krajském přeboru...

No, tak.. Dnes, tedy 23. 5. 2009 proběhly v Poděbradech krajské přebory v gymnastice. Bohužel se sešlo jen celkem 5 závodníků - čtyři z Poděbrad a jeden z Kolína. Za nejmladší kategorii se soutěžě zúčastnil Dan, za starší Jirka, za prostřední Ondra, a za dorost já (Martin) a Mikoláš. Ve všech kategoriích byl vítěz jasný, až na dorost.. Tady se strhl krutý boj o 1. příčku :-P . Nakonec jsem tedy zvítězil já.. Všichni soutěžící postupují na republikové závody. Všem blahopřeji..

Ještě přidávám odkaz na fotky.


XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz