Sportovní gymnastika Poděbrady

Tělocvična Poděbrady

Vybavení tělocvičny v Poděbradech

Pro muže
- bradla o stejné výši žerdí, stálky
- kruhy
- kůň našíř
- hrazda

Pro ženy
- bradla o nestejné výši žerdí
- polstrovaná lavička
- malé kladinky, závodní kladiny

 

Společné
- přeskokový stůl
- odrazové můstky
- akrobatický pás, pružná reutrova podlaha
- malé trampolínky
- velká trampolína
- molitanová doskoková jáma
- žebřiny, šplhadla
Extra
- lezecká stěna
- posilovna
- sauna
- rehabilitace 
- solárium, rehab.vana (perličková koupel)

Rozvrh tělocvičny v Poděbradech

Chlapci

Den Kurz Věk Čas Trenéři
ÚT přípravka chlapci 6 - 10 16 - 17  M.Szabóová, R.Smejkal
  chlapci - všestrannost 7 - 15 17 - 19.30 M. Szabóová
  chlapci - závodní SG 7 - 15 17 - 19.30 R.Smejkal
ST předškoláci 5 - 7 16 - 17 M. Szabóová
  chlapci - závodní SG (2) 7 - 15 17 - 19.30 K. Pokorná
přípravka chlapci (2) 6 - 10 16 - 17  M.Szabóová, J.Svoboda
  chlapci - všestrannost (2) 7 - 15 17 - 19.30 M. Szabóová
  chlapci - závodní SG (3) 7 - 15 17 - 19.30 M. Zmeškal
NE chlapci - závodní SG (4) 7 - 15 17 - 19.30 M. Zmeškal

 

 

Dívky

Den Kurz Věk Čas Trenéři
ÚT dívky - přípravka závodní  5 - 6 16 - 18.00 V. Zmeškalová
  dívky - rekreační 6 - 20 17 - 19.30 J.Svoboda, T.Peroutková
  dívky - všestrannost 6 - 20 17 - 19.30 J.Svoboda, T.Peroutková
  dívky - závodní SG mladší 6 - 7 17 - 19.30 V. Zmeškalová
  dívky - závodní SG pokročilé 8 - 20 17 - 19.30 K.Pokorná
ST přípravka dívky 4 - 6 16 - 17 V. Zmeškalová
  dívky - přípravka závodní (2) 5 - 6  16 - 18.00 V. Zmeškalová
  dívky - závodní SG mladší (2) 6 - 7 17 - 19.30 V. Zmeškalová
  dívky - závodní SG pokročilé (2) 8 - 20 16.30 - 19.30 K.Pokorná
přípravka dívky (2) 4 - 6 16 - 17 V. Zmeškalová
  dívky - přípravka závodní (3) 5 - 6  16 - 18.00 V. Zmeškalová
  dívky - rekreační (1) 6 - 20 17 - 19.30 J.Svoboda, T.Peroutková, H.Svobodová
  dívky - všestrannost (2) 6 - 20 17 - 19.30 J.Svoboda, T.Peroutková, H.Svobodová
  dívky - závodní SG mladší (3) 6 - 7 17 - 19.30 V. Zmeškalová
  dívky - závodní SG pokročilé (3) 8 - 20 16.30 - 19.30 K.Pokorná
NE dívky - závodní SG mladší (4) 6 - 7 17 - 19.30 V. Zmeškalová
  dívky - závodní SG pokročilé (4) 8 - 20 17 - 19.30 M. Zmeškal, A. Vosejpková, (K.Pokorná)

 



XHTML   -   CSS   -   © 2007 Sportovní gymnastika Poděbrady   -   Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky používají systém AutomaticWeb. SEO webu sledují SEO nástroje.cz